Singles League Division 2

Karthik Kannan

Chaitanya Tonupunuri

Om Astgimath

Singles League Division 4

Joshua Gajri

Sophia Gajri

Ahaan Dubey

Singles League Division 2

Flo Kirkpatrick

Jeff Chit Wong

Cyril Chim

Singles League Division 3

Paarth Thunga

Ruairidh Crain

Matthew Hart

Singles League Division 1

Soaham Kulkarni

Lorde Jeremiah Lim

Maximilian Law

For full results please scroll down

Our next Singles League is on the 20th of Aprilat Mary Erskine. You can enter here.






Division 2

Name
Karthik Kannan
Chaitanya Tonupunuri
Om Astgimath
Maya McMillan
Aadvik Abhilash
Rishabh Rayadurg
Isabella Lynch
Ojas Astgimath
Pehel Chandak
Manhita Chityala
Vivaan Pritam
Holly Trifunovic
Anudhya Abeywickrama

Won
9/9
6/9
6/9
6/9
5/9
4/8
4/9
3/8
3/8
3/9
3/9
1/1
0/9

BHZ
14
39
35
31
24
14
33
28
22
15
14
2
25

Division 4

Name
Joshua Gajri
Sophia Gajri
Ahaan Dubey
Akilan Valanraj
Matthew Gajri
Ojas Praveen
Ivy Yu
Elliott Campbell
James Graham
Hannah Henry
Jaiwant Poola
Alex Alonso
Holly
Nilay Manoj

Won
8/8
6/8
5/8
5/9
4/6
4/8
4/8
4/8
4/9
3/8
2/7
1/1
1/8
1/8

BHZ
17
25
23
14
18
29
22
16
21
20
14
0
18
16

Division 2

Name
Flo Kirkpatrick
Jeff Chit Wong
Cyril Chim
Safal Chandak
Saathvik Karthik Saravanan
Ruthvika Tonupunuri
Darshan Sharma
Emmanuel Olakunori
Tanvish Gupta Mamidi
Anish Bommareddy

Won
6/6
5/7
5/7
4/7
2/6
2/6
2/6
2/6
2/7
0/2

BHZ
7
21
19
10
29
15
14
8
16
8

Division 3

Name
Paarth Thunga
Ruairidh Crain
Matthew Hart
Theo Naumov
Mayu Isherwood
Rishaan Parbhaker
Murray Ascroft
Alex Alonso
Ashin PravinKumar
Aaliyah Deepak
Iona
Samhita Chityala

Won
7/7
5/7
5/7
4/6
4/7
3/7
3/7
3/7
3/7
2/7
1/6
1/7

BHZ
11
25
14
28
14
21
20
13
12
17
19
16

Division 1

Name
Soaham Kulkarni
Lorde Jeremiah Lim
Maximilian Law
Jarvis Lam
Raju Chikkula
Liam Young
Danny Levy
Aidan Warren
Lee Scobie
Findlay Welsh
Sam Street
Sam McDade
Vincent Li
Joseph Donnelly
Tom Ellaway

Won
8/8
6/8
5/7
5/8
5/8
4/5
4/8
4/8
3/7
3/7
3/8
2/8
2/8
0/2
0/8

BHZ
22
28
30
21
14
12
33
18
31
14
27
15
12
7
20