Singles League Division 1

    Sameer Aamir

    Joshua Andrew Lowe

    Tushara Senthilrajaram

    Singles League Division 5

    Alekhya Ganti

    Rishaan Parbhaker

    krish velmurukan

    Singles League Division 4

    Saitej Ganti

    Ewan McAdam

    Safal Chandak

    Singles League Division 3

    Lucy Degg

    Findlay Welsh

    Sam McDade

    Singles League Division 2

    Euan Carrick

    Aidan Warren

    Sam Street

    For full results please scroll down

    Our next Singles League is on the 22nd of January at Mary Erskine. You can enter here.




    Division 1

    Name
    Sameer Aamir
    Joshua Andrew Lowe
    Tushara Senthilrajaram
    Sen Thomas
    Megan Munro
    Samuel Corlett
    naman sharma
    Ishan Guleria
    Laurie Cox

    Won
    3/3
    3/4
    3/4
    2/3
    2/4
    2/4
    1/3
    0/3
    0/4

    BHZ
    5
    8
    6
    6
    8
    4
    5
    7
    9

    Division 5

    Name
    Alekhya Ganti
    Rishaan Parbhaker
    krish velmurukan
    Ahaan Dubey
    Rose Vithayathil
    Skye Whittle
    Matthew Gajri
    Angel Fary
    Joshua Gajri
    Esmée Scott
    Ojas Praveen
    David Winning

    Won
    5/5
    4/5
    3/5
    3/5
    3/5
    3/5
    2/5
    2/5
    2/5
    1/5
    1/5
    1/5

    BHZ
    14
    15
    16
    15
    11
    10
    15
    12
    8
    12
    11
    11

    Division 4

    Name
    Saitej Ganti
    Ewan McAdam
    Safal Chandak
    Samyutha Praburaja
    Luke Jobson
    Kiran Ruckley-Sutton
    Saathvik Karthik Saravanan
    Cyril Chim
    Hannah Henry
    Saathvika PAMARTHI
    Ruairidh Crain

    Won
    5/5
    4/5
    3/5
    3/5
    3/5
    3/5
    2/5
    2/5
    2/6
    1/5
    0/5

    BHZ
    13
    13
    17
    16
    12
    11
    12
    11
    13
    13
    11

    Division 3

    Name
    Lucy Degg
    Findlay Welsh
    Sam McDade
    Himesh Amarawardena
    Aman Marina
    Adhvik Gopalakrishnan
    Murray Laing
    Aakash Bala
    Callista Scott
    Max Stobie

    Won
    6/6
    4/6
    4/6
    4/6
    3/6
    3/6
    2/6
    2/6
    2/6
    0/6

    BHZ
    20
    26
    18
    17
    21
    17
    18
    17
    11
    15

    Division 2

    Name
    Euan Carrick
    Aidan Warren
    Sam Street
    Ashley Dong
    Shona Brown
    Alexandr Makarov
    Mahesh Marina
    Anand Babu Kosuru
    Valerie Brown
    Steven Mckay
    DAKSHINA MURTHY SIDDALINGAIAH
    Chloe Deparis

    Won
    4/4
    3/4
    3/4
    3/4
    2/4
    2/4
    2/4
    2/4
    1/4
    1/4
    1/4
    0/4

    BHZ
    10
    10
    9
    9
    8
    8
    7
    7
    8
    8
    6
    6