Singles League Division 4

    Aishi Goswami

    Samhita Chityala

    Chaitanya Tonupunuri

    Singles League Division 3

    Michael Miller

    Cyril Chim

    Saathvika Pamarthi

    Singles League Division 2

    Findlay Welsh

    Anton Valanraj

    Daniel Watt

    Singles League Division 1

    Samuel Corlett

    Hari Pranavam

    Maximilian Law

    For full results please scroll down

    Our next Singles League is on the 17th of January at Mary Erskine. You can enter here.







    Division 4

    Name
    Aishi Goswami
    Samhita Chityala
    Chaitanya Tonupunuri
    Ojas Astgimath
    Fraser Mclean
    Om Astgimath
    Sanav Panigrahi
    Siu Him Ng
    Isabella Lynch
    Chunyi Fan
    Asher Dave

    Won
    6/7
    4/7
    4/7
    3/4
    3/7
    2/4
    2/6
    2/6
    2/7
    2/7
    0/6

    BHZ
    24
    26
    24
    10
    20
    14
    17
    14
    14
    14
    14

    Division 3

    Name
    Michael Miller
    Cyril Chim
    Saathvika Pamarthi
    Alekhya Ganti
    Saitej Ganti
    Rishaan Parbhaker
    Jiayi Fan
    Ruairidh Crain
    Ojas Praveen
    Chloe Hu
    Hannah Henry
    Brooke Millar
    Elliott Campbell

    Won
    6/6
    5/6
    4/6
    4/6
    3/6
    3/6
    3/6
    3/6
    3/6
    2/6
    2/6
    1/6
    0/6

    BHZ
    18
    22
    23
    19
    21
    19
    18
    18
    13
    16
    15
    15
    17

    Division 2

    Name
    Findlay Welsh
    Anton Valanraj
    Daniel Watt
    Aidan Gerona
    Safal Chandak
    Emma Joshua
    Tom Ellaway
    Alexander Dutor Davidson
    Ella Carroll
    Douglas Fairclough
    Murray Laing
    Logan Welsh
    David Tang-Jaworski
    Wendy Xu
    Heather Cheng
    Ruthvika Tonupunuri
    Stan Bundy
    Will Rawlinson
    Ralph Bundy
    Oliver Ouwen Wang
    Anish Bommareddy

    Won
    5/5
    5/6
    4/5
    4/5
    3/5
    3/5
    3/5
    3/5
    3/5
    3/6
    2/3
    2/5
    2/5
    2/5
    2/5
    2/5
    2/5
    1/5
    1/5
    0/4
    0/5

    BHZ
    15
    21
    14
    14
    16
    15
    13
    11
    8
    16
    9
    17
    13
    13
    10
    9
    8
    12
    11
    9
    10

    Division 1

    Name
    Samuel Corlett
    Hari Pranavam
    Maximilian Law
    Kevin Hiew
    Justin Wong
    Danny Levy
    David Campbell
    Alexandr Makarov
    Rinzia Rajan
    Jiahao Alex Lin

    Won
    5/6
    5/6
    4/6
    3/6
    3/6
    3/6
    2/5
    2/5
    0/3
    0/5

    BHZ
    19
    18
    21
    18
    18
    17
    13
    9
    9
    16